Особи чоловічої та жіночої статі всіх вікових груп з відповідними знаннями німецької мови мають можливість працювати в компанії  Carena цілодобовим доглядальником/доглядальницею в Німеччині. Нижче наведені вказівки, які треба виконати спочатку.

Крок 1 Контакт

Якщо вас цікавить робота в нашій компанії, спочатку Вам потрібно зв’язатися з нами. Це можна зробити різними способами. Найпростіший і найшвидший із них — телефон. Наші працівники з задоволенням Вас проконсультують і пояснять, що потрібно робити далі.

Крок 2 Онлайн-заявка

Далі наші працівники попросять Вас заповнити бланк онлайн-заявки. У цьому бланку Ви зможете описати ваші знання та побажання, щоб ми змогли скласти собі уявлення про Вас і Ваші вміння. Наші працівники завжди готові Вам допомогти під час заповнення бланку.

Крок 3 Особисте знайомство

На цьому етапі ми хотіли б познайомитися з Вами особисто і пояснити Вам усі важливі деталі. Тому важливо, щоб Ви приїхали в наш офіс. Якщо Ви проживаєте в іншому місті і у Вас немає такої можливості, ми охоче проведемо з Вами співбесіду через Skype.

Крок 4 Віза

Якщо у Вас немає паспорта громадянина Європейського Союзу, Вам буде потрібна віза. За Вашим бажанням відкриттям візи може займатися наш офіс із Вашою допомогою. Наш персонал забезпечує повний супровід на цьому етапі.

Крок 5 Обговорення майбутнього працевлаштування

На цьому етапі ми узгоджуємо всі деталі щодо майбутнього працевлаштування. Визначаємо ваші завдання, розмір заробітної плати, дату виїзду та прибуття та місто, де Ви будете працювати. Якщо у Вас є якісь особливі побажання, вони також обговорюються.

Крок 6 Підтвердження працевлаштування

В найближчі терміни ми даємо підтвердження Вашого працевлаштування та місця роботи. Місце роботи підбирається на основі Ваших побажань та поданих Вами критеріїв. Тоді з Вами укладається трудовий договір.

Крок 7 Планування Вашої подорожі

Після детального опису Вашого місця роботи, узгодження дати від’їзду та підписання трудового договору планується Ваш від’їзд. Для перевезення ми зазвичай наймаємо мікроавтобуси, які відвозять Вас до клієнта. Переїзд здійснюється через Угорщину, Австрію або Польщу. У Німеччині Вас зустрінуть наші співробітники або клієнт. Ви ніколи не будете самі. Щоб початок роботи був успішним, у сім’ї Вам усе детально пояснять. Після закінчення роботи Вас знову забере автобус із дому клієнта. Переїзд для Вас безкоштовний.

Крок 8 Початок роботи в Німеччині

Після прибуття родичі пацієнта або наші працівники покажуть Вам Вашу кімнату. Там Ви зможете спокійно відпочити з дороги. Наступного дня Ви отримаєте від нас план роботи на тиждень. Він допоможе вам розібратися з Вашими новими обов’язками. Усе відбувається в спокійній атмосфері. Як правило, для адаптації в новому середовищі Вам знадобиться близько двох тижнів. Протягом всього часу перебування в Німеччині ми не залишаємо Вас самих, Ви зможете зв’язатися з нашими працівниками в будь-який час.